Tālr.: +371 288 09 888

Noteikumi un etiķete Elisange SPA

  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/01/IMG_5201.jpg
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/01/IMG_5195.jpg
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/07/MG_9349-11.jpg

Rezervācijas politika

Lai mēs Jūs varētu pieņemt Jums ērtā laikā, lūdzam Jūs rezervēt procedūru jau iepriekš. Lai to izdarītu, Jums ir nepieciešams sazināties ar mūsu SPA centra administratoru pa tālruni +371288 09 888

Rezervēšana

Mēs aicinām Jūs uz Elisange SPA centru nākt 10 minūtes pirms procedūras sākuma. Tas ļaus Jums nepiespiestā gaisotnē sagatavoties rituālam.

Atcelšanas politika

Ja kāda iemesla dēļ Jūs nevarat apmeklēt Elisange SPA centru noteiktajā laikā, mēs lūdzam, lai Jūs informējat mūsu administratoru par to ne vēlāk kā 24 stundas pirms noteiktā laika. Ja Jūs kavējat vizīti, tad laiks Jūsu procedūrai var tikt samazināts. Jebkurā gadījumā, lūdzam Jūs paziņot par to mūsu administratoram.

Rūpes par veselību

Ja Jūs esat grūtniece, vai jums ir kādas slimības vai alerģijas, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu pirms rezervējiet procedūru vai izmantojiet citus pakalpojumus Elisange SPA centrā, piemēram, saunu vai turku pirti.

Dāvanu sertifikāti

Spa dāvanas kartes ir lieliska dāvana Jums tuviem un mīļiem cilvēkiem. Jūs uzdāvināsiet neaizmirstamu pieredzi un lieliskas sajūtas. Mūsu meistari būs priecīgi palīdzēt Jums izvēlēties visatbilstošāko procedūru dāvanu kartes saņēmējam! Elisange SPA sertifikāta derīguma termiņš ir 3 mēneši.

Mobilais telefons

Jūsu un citu viesu ērtībai, lūdzam izslēgt mobilo tālruni vai izmantot ”klusuma režīmu”.

Vērtīgas mantas

Mūsu vadība un darbinieki nav atbildīgi par pazaudētām mantām, tāpēc mēs iesakām atstāt vērtīgas lietas mūsu SPA centra seifā. Paldies par sapratni!