Tālr.: +371 288 09 888
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/01/IMG_5201.jpg
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/01/IMG_5195.jpg
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/07/MG_9349-11.jpg

ANTI –AGE ĶERMEŅA ĀDAI

Procedūra speciāli izstrādāta, lai dziļi mitrinātu un atjaunotu ādu. Jūras  un augu valsts izcelsmes produkti darbojas fantastiskā simbiozē ar jaunākajām tehnoloģijām. Āda atgūst mirdzumu, elastību un tonusu. Visi produkti, kas tiek izmantoti šajā procedūrā, ir ļoti koncentrēti un aktīvi.  Sastāvā ir keramīdi, pro-retinols, vitamīnu komplekss, aļģu ekstrakti.

Jūs sagaida…

- “Welcome from Elisange Spa”

- Ķermeņa ādas attīrīšana ar unikālu pīlingu, kas satur minerālus “ Fluide Gommant”

- Relaksācija un sildīšanās turku pirtī Hammam

- Tiek uzklāts speciāls, augstas koncentrācijas serums Anti- Age

- Noslēgumā Silky Moisturizing Milk uzklāšana

- Aromātiska tējas ceremonija maksimālam rezultātam ar tēju “D’etente”

 

Tēja D`etente

Tēja D’etente ir unikāls ūdensaugu un aļģu savienojums, kam piemīt relaksējošas īpašības. Porphyra Umbilicalis un  Ulva Lactuca aļģes bagātina organismu ar proteīniem, B grupas vitamīniem un magniju, kas sevišķi nepieciešams stresa situācijās, jo palīdz nodrošināt normālas organisma  atbildes reakcijas. Liepziedu, kumelīšu un apelsīnu koka lapu ekstraktus tradicionāli izmanto miega režīma normalizēšanai, kā arī palīdz uzveikt satraukumu.  Šī tēja palīdz atgūt mieru un līdzsvaru. Maigais mango un ananāsa aromāts atslābina, atver jaunus horizontus un sniedz brīnišķīgas pašsajūtas mirkļus.

Aktīvās sastāvdaļas: Porphyra Umbilicalis, aļģes Ulva, Liepziedi (Tillia cordata ), Vācu kumelīte (Matricaria chamomilla), Apelsīnu lapas (Citrus aurantium)

Pielietošana:

Krūzē ar ļoti karstu ūdeni iemērc tējas paciņu, un ļauj tējai ievilkties aptuveni 3-4 minūtes.  Tas ir 100% dabīgas izcelsmes produkts, to var lietot jebkurā dienas laikā kā karstu tā arī atdzesētu, ieteicams lietot bez cukura vai var mazliet pievienot medu.

Tēju lieto ievērojot līdzsvarotu ēšanas režīmu un kontrolējot uzņemto kaloriju daudzumu.

75€

105 min