Tālr.: +371 288 09 888
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/01/IMG_5201.jpg
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/01/IMG_5195.jpg
  • http://www.elisangespa.lv/wp-content/uploads/2015/07/MG_9349-11.jpg

SKULPTURĒJOŠA PROCEDŪRA ĶERMENIM

Procedūra iedarbojās uz zemādas tauku nogulsnēm, aktivizē lipolīzes procesus taukaudos. Rekomendējam visiem, kas vēlas iegūt slaidu siluetu, atbrīvoties no “spilventiņiem” vēdera un gurnu apvidū, kā arī tiem, kas vēlas uzlabot ādas tonusu.

Jūs sagaida:

- Ķermeņa ādas attīrīšana ar īpašu pīlingu, kas uzlabos nākošo aktīvo līdzekļu penetrāciju ādā

- Relaksācija un sildīšanās turku pirtī Hammam

- Efektīva maska ķermenim TRI-ACTIVE (3 in1)

- Noslēgumā koncentrēta seruma uzklāšana maksimālam efektam

- Aromātiska tējas ceremonija ar tēju novājēšanai “Silouette”

 

Tēja Silhouette

Vienreizējs aļģu un ūdens augu apvienojums, kas labvēlīgi iedarbojās uz gremošanas sistēmu, kā arī izvada lieko šķidrumu no audiem.  Pateicoties Fukusa un zaļās tējas lipolītiskajām īpašībām, tēja visas dienas garumā stimulē taukaudu samazināšanos. Ar piparmētras aromātu apveltītā tēja palīdz atbrīvoties no liekiem taukaudu uzkrājumiem, uzlabo pašsajūtu, un novērš vēdera uzspūšanos.

Aktīvās sastāvdaļas: Fukuss (Fucus Vesiculosus), Chondrus (Chondrus Crispus), Zaļā tēja(Camellia sinensis), Piparmētra (Mentha piperita)

Pielietošana:

Krūzē ar ļoti karstu ūdeni iemērc tējas paciņu, un ļauj tējai ievilkties aptuveni 3-4 min. Satur kofeīnu, tāpēc vēlams izvairīties no lietošanas pēc 17:00. Tēja darbojās četros virzienos- nomāc izsalkuma sajūtu, palīdz atbrīvoties no liekajām taukaudu nogulsnēm, paātrina enerģijas tērēšanu no tauku nogulsnēm, palīdz saglabāt slaidu vidukli visas dienas garumā.

Tēju lieto ievērojot līdzsvarotu ēšanas režīmu un kontrolējot uzņemto kaloriju daudzumu.

75€

105 min